Červenec 2011

Krize

30. července 2011 v 15:46 | Vixen |  Deníček
mám krizi... nevím co psát.. tak budu psát asi další nesmyslné nápady a návrhy přidávat fotky s nesmyslnými popisky. Nedám protě ždný článke na temé zkoušela jsem to fakt , ale nejde to. Prostě nevím co stím mám dělat vůbec, ale vůbec to nevím . příběh začíná ale nemám konec. začínají dvě osoby v příběhu umřou a ne že příběh skončí on bez chyby pokračuje dál jako kdyby ten co umřel ani jednou nebyl. básničky s nesmysli růžeco fialová jest. Co to semnou je? články bez hlavy a paty. Kaligramy jako velká koule něčeho fotky bez náznaku jiskry fantazie. z článků vznikla jen milionová kupa slov! kupa ze které nikdo nic nepochopí nakonec ani pisatel sám. název článku? začnu o nečem psát nakonec. všechno zkončí úplně u jiného tématu. Jako článek dívčí blogy taky začal a skončil úplně jinde než původně skončit měl. pravopisné chyby a překlepy se na sebe valí. pisálek je unavený bohužel. brzy usne! a vrcholem toho všeho jsou ty komentáře!
prostě mi nejdou posílat komentáře. napsat mi dou jak zmáčku odeslat píše to vyplněný součet je nesprávný! pomoc help me! a já nevím co všechno!! víte co já začnu takhle všechny blogy co jsem měla i tento prostě a jednoduše zruším založím si nový blog a půjdu na vše od znova. loučím se nerada ale musím! takže všichni to snad chápete. zruším blog a začnu znovu. všechny blogy co jsem měla zruším taky. začnu jednoduše znova takže toto je poslední článek který sem napíšu. jiný ode mne nečekejte!

oh oh dívčí blogy

28. července 2011 v 19:39 | Vixen |  Zaujalo Mne
Ou přicházím s mým názorem na dívčí blogy. jsem taky dívka a tak můj blog je taky dívčí. Já myslím dívčí blogyy plné kosmetiky, kluků, holčičích věcí, videjí, show, soutěží a zdůraznüji slovo Hándek.! Nevím co se přesně odehrálo mezi míšou Vančurovou (lady Vanillka) Terezou Holíkovou (teres xeina) a lapri (omlouvám se její pravé jméno neznám). Jednou jsem se nudila a nevěděla co vlastně napsat. Nakonec jsme skončila na blogu Míši vančurevé a koukala na video odpovědi na Youtube.com a prostě nechápu ty holky protě vůbec ne. parodie na lady Vanillku (debilku) já nevim , ale nepatřím k těm holkám které tydle věci zajímají.A opravdu je mi ukradený co se mezi nimi děje. Blog Lady Vanillky sleduji minimálně jednou týdne od jejího zrození. Stále jsem ale nepochopila co se mezi těmi třemi vlastně stalo? Najednou BFF (best friend forever) a ted' největší nepřátelé? Prostě někdo jako já to snad ani nedokáže pochopit. Vím kdby si to jedna znich přečetla určitě bych měla problém že píšu o věcech do kterých mi nic není atd. jenže je to součástí článku. Moje názory na dívčí blogy jsou takoví "pokud si chceš založit blog, vymysli něco originálního a nebo si založ blog výhradně o majitelce tech dívčích blogů je na mě moc" Myslím si že i blogů o majitelkách je v dnešních časech hodně. Když jsem s blogem začínala (úplně s jiným tendle je asi stopadesátý) byly blogy takové kopírovačné a málo jich bylo autorských. Bohužel i byly tu takové případy že na třech blogích byly úplně nachlup stejné články. Prostě dívčí blogy mě neberou v téchto časech mě neberou ani blogy kopírovačské a o celebritách nebo dokonce paparazi blogy jiných blogů.Mě právě v tuto dobu berou blogy autorské a deníčkovského stylu. Já nevím změnila jsme názor a proto jestli máte dívčí blog a zavítali jste sem na tuto mou stránku prosím vás nepište mi do komentářů at' se vám na blog mrknu a komntář oplatím já nevím o čem vám mám tam psát prostě jsem totálně mimo. Pormin'te toto bylo ohledně všech blogů na ty dívčí tu moc času nezbylo, ale to někomu vadit nebude hlavně že to nevadí mě..
Za překlepy chyby atd. se neomlouvám..:P

Otázky pro vás:
líbí se vám divčí blogy?
co na dívčí blogy říkáte?
víte o cem psát na blogy které kopírují?

Tak Jsem začala

27. července 2011 v 22:48 | Vixen Prášilová ( baron prášil) |  Paní Vixen Prášilová
Takže v jedné staré krčmě pod krkonošemi jsem se doslechla že se prý v horách má skrývat dračí doupě. Neodolala jsem a i když informace napatřila mne tak jsem byla přeci jenom zvědavá a tak jsem zbalila batůžek a do hor se vypravila.Seznam podle kterého jsem do hor balila:

Omg co jsem to vymyslela?

27. července 2011 v 22:27 | Vixen |  Deníček
Já jsem uplnej trouba. Řekla jsem kadeřnici že chci ofinu sestříhat a ono prd. ona my jí jenom zkrátila po obočí a ta ofina mi normálně odstává!! Je to příšerný... A navíc jsem sie musela černou ruku odlakovat a když jsem řekal mamce že si tak nalakuju obě dvě ruce tak mi řekla že jedině přes její mrtvolu. stejně to udělá na tábořae to mě neuvidí. uvidí mě jenom táta a tomu to tak nevadí tomu vaděj šminky a zmalovaný holky nechty mu až zas tak nevaděj když ho to nebude stát balík tak at' si je nalakuju..:)A navíc moje sestra měla v devítce tři měsíce černý nehty a mámě to nevadilo...:-) takže myslím že by to mohla přečíst.Jsem stále na vážkách jakej časák kupovat jestli bravo nebo Girl! a nebo top dívku... prostě nevím Girl! se mi líbí jsou tam dobrý článk y a plagáty a někdy my to odpoví i na moje problémy. bravo si kupuju proto že tam jsou trapasy atd. Jenže ted' si to bravo koupím protože tam budou ROletky a ta prostě chci. no a pak je mi to jedno protože moje spolužačka má bravo předplacený takže když chci plagát nebo si něco přečíst tak mi ho pučí někdy je tak hodná že mi i věnuje dárek..:):) no takže potřebuju prostě porait..:) a proto mi napiště do komentů jestli bravo nebo GIrl! takže mi to prosím do těch komentů písněnte budu ráda...:)

Nové vlasy a jedna ruka černá...:)

27. července 2011 v 11:24 | Vixen |  Deníček
Blogeři...:-)
Včera jsem si nalakovala nehty. bohužel jen levou ruku protože levou rukou si pravou nenalakuju leda bezbarvým lakem. Takže to dopadlo tak že mám levou ruku černou a pravou bez laku... Chjo proč jsem jenom tak nešikovná.. Myslím že se někteří zvás dokonce teší až moje sestra opustí německo a přivěze mi zpět fot'ák. Doufám že mi ho přiveze mám pro vás nové kresbičky a hlavně chci vyfotit svoje nové vlásky..:):) No totiž dneska du ke kadeřnici (odpo) a chci si je nechat trochu zkrátit a sestříhat ofinku. No doufám že nebudu vypadat jako vůl..:):):):):) no uvidíme.. jdu si nastavit novej desing od dragell je sice laděn do růžovo zelena a bíla i když já ružovou moc nee alě to nevadí ten dess se mi líbí tak co těšíte se??

Praotec čech a jedna z pramatek čechových (dialog)

23. července 2011 v 14:00 | malá příšerka Vixen |  povídky
dobré ráno praootče.
Brý pramáti
Jak si se vyspal?
ale stálo to za prd efoukal na mne vítr
No možná n tebe bude foukat vítr až vylezeš na tu horu
Ano už se tam teším
no tak víš co vylezeme na ní kned a romantickou snidani si dáme nahoře
ano dobrý nápad zavel k cestě
--cestueméé bando líná--
konečně jsme na tý hoře kdo by to řek že bude tak velká
ano praotče to se dalo čekattady máš chleba smáslema a salámeme m jako romantickou večeři..
dík romantické večeře já rád..

Jedna taková fotka

21. července 2011 v 5:30 | malá příšerka Vixen |  Fotím
No protože nad Živogoščem se nacházejí hory neodolali jsem a a naše dvě výpravy vyrazili nahoru cesta to byla příšerná v půlce jsem říkal aže dám nepůjdu.. a když jsme šli dolů zničila jsme si boty..:) takže hotra na kterou už nikdy nevilezu (lezly jsme jen do půlky ke st.petrovi dál chtěl jenom táta. zbytek výpravy byl proti a tak jsem slezli dolů:)

Plachetnice a t¨nakladní lod'ka

19. července 2011 v 9:00 | malá příšerka Vixen |  Fotím
Takže na moře mazi Hvarem a 6ivogoščem (blato) zavitala plachetnice a den před odjezdem i trajekt samozřejmě fotoaparát jsem měla plně nabyt bateriemi a tak jsme neodolala a obě lodičky jsem vám vyfotila.:) no nejsou nádhezné?,

Blog který označíme jako třetí

18. července 2011 v 11:00 | malá příšerka Vixen |  Blogy
Další blog který oživí nudný blog té příšerky Vixen. Jdeme na to ne?
Vlastník: Pazzo
Titulek: místo pro Pazzo

Takže moji milí tento blog mne zaujal jen co jsme tam přišla a nepřečetla žádný článek. za první zmínku stojí dessing protože je vážně úžasný. adminka ho sama vytvořila a povídám že tento dessing mě vysloveně potěšil. mohli jste si všimnout že i iconka blogu se objevila v mém blogu a tam se objeví blogy které se mi opravdu líbí (pokud mají iconku) takže dalším osvěžením blogu jsou citáty(kterýh jsem si všimla nedávno)a proto jeden na ochutnávku
cituj.cz
Myslím si že pazzo je opravdu nadaná blogerka a mylsím si také že o takovýhle blog stojí za návštěvu..:) a ted' nějaké ty připomínky počkejte zamyslím se..... no také jako u malého stvoření z alfa centauri mě nic nenapadá. A proto mi dovolte abych popřála naší blogerce mnoho štěstí velkou návštěvnost a více takovýchto úžasných článků..
paa Vaše příšerka Vixen.

Jeden vysněný duch

17. července 2011 v 14:26 | malá příšerka Vixen
Ahoj Jemnuji se Krvelačný... Artur krvelačný.. je mi bezmála šescet šedesát šest let. tudíž jsem ještě pořádný mladík.:) strašit jsme začal na malostránském hřbitově v Karpatech. Žil jsme tedy na slovensku a se strašením jsem začal v česku a tak jako duch mluvím plinule česky i slovensky. Jsem tedy duch kterému rozumí na slovensku i v česku.Možná jste se zarazily nad mým věkem když jsme prohlásil že jsem maldík. bohužel zemřel jsme když mi bylo 102 let a duchové kterým je šescetsešedesát šest let. jsou stále mladíci. A tím se vám zrodí v hlavě otázka jaký duch je tedy starý? u nás na hřitově máme jednoho starého ducha říká si Napoleon. a tomu je 2 389 let. tudíš jě mu 23 let 8 dní a9 minut. u nás u duchů se to jinak počítá. ale prý na jednom hřbitově mají ducha který je stár už několik milionů let prý patřil mezi první lidi a takl se sním težko domluvíte.:D no a protože musím jít strašit na slovensko a je to docela dálka někam za bratilavu tak jsem svůj jediný výstup na tomto blogu (možná nebude jediný (poznámka Vixen)) takže to musím nějak obecně zakončit takže o mě jste se něco dozvěděli něco o nejstarších duchách no a příště až si zase Vixen usmyslí že by měl psát nějaký duch u ní na blogu budu psát na psacím stroji protože na tom computeru mi to prostě nejde.. není to asi originální a někteří blogeři i tak pár článků napsali jenže lepší psací stroj než tenhle computer. Vixen mi dokonce slíbila že mě namaluje mě artura krvelačného. Prý že jede taky na slovesnsko sto kiláků za bratislavu a tak jsem řek že se stavim at' mě může nakreslit..:D:D
Tak ahoj a zase nekdy za pár let

Vixenina vsuvka: jak říkal náš Artur krvelačný neumí na počítači dobře psát a tak má spostu překlepů a proto ho omluvte..

Možná....

17. července 2011 v 13:28 | malá příšerka Vixen |  Deníček
Notakže dnes jsme se přihlásial do klubu snílků.. do které ho jsme se mocinky moc chtěla přihlásit a po delším kmozkovém hloubání jsem našla i přihlášku.:):) tak jsem se tedy s trochou odvahy v kapsách poslala přihlášku. No doufejme že me přijmou , no někdy i pochybujio protože moje pravopisné chyby a přehlepy jsou někd ytak přišerné že čtenář nepřečte ani větu natož aby rozuměl článku. pokouším se stím něco dělat napíšu článek ve wrodu a potom ho zkopíruju a dám na blog. moc namáhavé potom to někdy dělám tak že článek napíšu na blogu zkopíruju do wordu opravím chyby a dám zase na blog a nkědy na to prostě němám chut' takže se na to vyprdnu..:):):)Bohužel ani word neopraví pravopisné chyby které dokážu nastřádat v jednom slově.. moc bych se chtěla dostat do klubu snílk ů, ale věřte mi boíím se že se tam nedostanu přes můj antitalent na češtinu. no takže tento článek dáme zase krátký co vi na to protože zase odjíždím na děvět dní pryč a potřebuju aby jste se tu nenudily a nezavrhly mne..:)

Blog skrývající se pod číslem dvě

12. července 2011 v 15:00 | Vixen |  Blogy
Takže rozhodla jsem se dát jsem další článek.. tentokráte se vám snad bude líbit..:)
Takže je tu blog číslo 2
Administrátorka: Lennore
pro oživení článku malá ukázka.....
...a proto se na ně žene bezzubý útok, Corega týmu. Po tomhle bude moje děravá obrana jako cedník.
No a mě se tendle obrázek strašně líbí...No a ted' nějaké ty výjimky a nedostatky..... Noa jako jedinou věc kterou asi vytknu je že dlouho jsi nic nepřidala.. Promin' vím jak je to težké něco vymyslet...

Já a Nic (dialog)

11. července 2011 v 14:02 | malá příšerka Vixen |  povídky
kde tě můžu potkat?
V noci když usínáš na místě kde nidko nesedí
ty jsi noční můra?
Ne mé jméno se dá vyjádřit jak koli
jsi koruna?
ne nejsem i když mé jméno je tak mnohoznačné jako koruna
jsi basa?
ne to také nejsem je mne kolem plno.
jsi světlo?
ne to také nejsem
co tedy jsi?
já jsme nic....
jak nic.
no prostě nic.
Jak se menuješ?
Nic.
ahoj nic.
dialogy mě nějak bavěj..=o) doufám že se vám to libí inspirovala mne ellein

S příchutí krve aneb další pozůstatek

10. července 2011 v 9:00 | Vixen |  povídky
Jednou Se natalia toulala domů tím starým a zmámím parkem. Nečekala že se jí něco stane. Zná ten park jako své boty myslela si. Byla noc a měsíc krásně svítil. Posadila se na lavičku a koukala se na ten magický měsíc.Na chvíli zavřela oči. Po chvíli jí probudil výkřik. Běžela na konec parku. Nemohla však najít cestu která vede z parku. Slyšela výstřel a další křik. Běžela dál. Zdálo se jí jako kdyby na ni někdo mluvil "ty jedna stejně tě jednou čapnu a už se odtud nedostaneš ani když se probudíš" Natálie ten hlas znala. Nevěděla odkud však vychází. Okamžitě se probudila. Oddychal si když zjistila že sedí na té samé lavičce na které usnula. Vzala si batoh a utíkal domů. Když přišla bylo už něco po půlnoci. Opatrně odemkla a sundala si boty.Vešla do svého pokoje a zalezla do postele.
Ráno se probudila. Mžourala očima po místnosti. Všimla si vzkazu na stole na kterém stálo Dnes tě dostanu uvidíš! Natálie se lekla. Chtěla zavolat mámě že jí není dobře. Nemohla najít mobil. Ozvalo se klapnutí dveří jako když někdo skouší jestli je otevřeno a pak zazvonil na zvonek. Natálii přeběhl mráz po zádech nevěděla jestli má jít otevřít nebo jestli má zůstat zavřená v pokoji a počkat až dotyčný přestane zvonit. Natálie se vzchopila a svorně vykročila ke dveřím. Bála se však její zvědavost byla silnější najednou slyšela ten samý hlas jako včera v parku "Tvá zvídavost ti bude osudná" přeběhl jí mráz po zádech. Sedla si v chodbě na botník. V tu chvíli uslyšela její přítelkyni Kláru jak klepe a volá "Nat pojď' už nebo přijdeme pozdě". Nat se tedy už nebála a otevřela dveře. Uviděla Kláru a už neměla strach však Klára měla vytřeštěné oči a říkala "Nat ty nejsi ani převlečená za dvacet minut máme být na nádraží" Nat jen zívla a šla se převléct popadla tašku a hodila do ní svačinu."Nat ty jsi zapomněla jedeme na exkurzi" řekla Klára udiveně když viděla že si sebou nat bere batoh. Nat jako by si náhle vzpomněla přeběhla do pokoje a vzala tašku jinou konečně mohla jít. "Nat ty jsi dnes nějaká divná" řekla Klára. "co s tebou je?" zeptala se náhle."Kláro řeknu ti to ve vlaku platí" řekla Natalia.
Ve vlaku obsadily kupé kde byli jediné.Chvíli bylo ticho obě dívky čekaly až se vlak rozjede směr jejich exkurze. Natalia Si zatím kreslila do sešitu ve kterém měla mít zápisky z exkurze. Vlak se konečně rozjel. Klára byla netrpělivá. "Nat už mi řekni proč jdi taková." na to nat odpověděla tiše.Radši si to budeme psát nechci aby nás někdo slyšel" Celou dobu měla Natálie tušení že do kupé kdokoli každou chvíli přijde.Nat vzala papír a začala psát.
Víš Kláro včera v parku asi v deset když jsme šla z výtvary zastavila jsem se v parku a koukala na měsíc najednou jsem usnula a slyšela divné zvuky...
Dívky si vše napsaly Klára Natálii nevěřila a tak se spolu dívky nebavily. Natalia to nechápala a koukala z okna a sledovala cestu. Klára si myslela že Natálii asi hráblo. Najednou natalia uslyšela zase hlas."bez přátel se ti bude umírat lépe" Natalia se lekla. Najednou do kupé přišla učitelka dívky budeme vystupovat.přepravte se. Najednou hlásič ohlásil. Zastávka Lumek.
----------------------------------Exkurze proběhal bez problémů Nat se s Klárou stále nebavila Nat se šla ještě jednou podívat do parku zdálo se jí to samé jako předtím a tak se šla projít na hřbitov neví ani jak jí toto místo napadlo-----------------------
Večerní toulka po hřbitově mi přijde dobrá. Mluvila si pro sebe Natalia. Za Natálii se najednou ozval zvuk něco jí ze zadu chytlo. Přiložilo jí něco k ústům. Natalia leknutím ztuhla. Bylo jí jedno co jí provede ztratila sou nejlepší přítelkyni na světě nikoho jiného neměla. Byla celá podrápaná a tekla jí krev po celém těle. Bylo by jí to asi zavraždilo kdyby nepřišel hlídač. Natalia byla v hlubokém bezvědomí probudila se až po několika dnech v nemocnici. Nemohla promluvit ani slovo a na jizvách které jí zůstaly na ruce vyčetla. umíráš ,ale když to vidí i tvá rodina a tvoje kamarádka která t ě nejspíš už pochopila neboj brzo za tebou přijde nebot' jsem si vybral další objet'. Natalia týden an to zemřela. Pochovali jí na místě kde jí našel hlídač. O rok později se opakovala stejný příběh její kamarádce Kláře. A také ji nikdo nevěřil. Však příběh Kláry nám není dosud znám....
pro slečnuVilmulku od vixen

Střípky aneb další pozůstatek

9. července 2011 v 17:00 | Vixen |  Poezie

Střípky

Střípky času
poznám je už beze hlasu
když u mně střípek začne bloudit
začnu trochu oči hmouřit
Nic už nevím, jen ten střípek
náhle někam do dály utek.
Náhle slyším bum a prásk
jako by se nás chystaly vykrást
Ne, to však mamka sklenku rozbila
příběh skleničky zničila
Když si všimku které sklence
zranila se dušička
už mé oči mhouřím tence
zalila je slzička
podotíkám vše přednastavené není zkopírované ze starého blogu mala-malickost.blog.cz něco sem dávám i ze současnosti a proto si nemyslete že to kopíruju ostatně poznáte už podle přezdívek nebo ne??

Lampa aneb další pozůstatky jako vše chno co jsem přednastavila

8. července 2011 v 16:00 | Vixen |  Poezie
Světlo co vidím svítí dál
já však jíti za ním nehodlám
Světlo mě přitahuje víc a víc
já jsem mu blíž a blíž
BLízko blízko blíž a blíž
už dům skoro nevidím
světlo v dáli více sílí
Kdo ho nevidí dál se mílí
Když dorazila jsem a spatři jsem
Jak stará lampa co vysí
se nebesky třipí
a světílko jen tomu lesku
dodává srde bez odlesku
Lampa stará visí dál
a každý by jí maloval

Blog číslo jedna

6. července 2011 v 10:00 | Vixen |  Blogy

takže to stvořeníčko které se vám chystám představit se nechává oslovovovat
Malé chlupaté stvoření z Alfa Centauri

Chorvatské krajiny

5. července 2011 v 19:00 | Vixen |  Fotím

Milí blogeři
poněvadž a protože jsme v chorvatsku rozhodla jsem se vám sem dát dvě krajinky z minulého roku co jsme byli v chorvatsku a článek je přednastaven

první a druhá tvář (dialog)

4. července 2011 v 13:42 | malá příšerka Vixen |  povídky
Ahoj kdo jsi?
čágo jsem druhá tvár a vůbec kdo jsi?
No ehm já.... mě říkají první tvář
První no jak si an to přišla sic mi říkají druhá ,ale já vedu ne ty prcku ustrašenej
No.. jméno je jméno a postavení máme obě stejné není to snad tak?
hmm vzdělaná..
Jo to tedy jsem
tebe nemají lidi rády jako mne
co ty víš?
Je to jednoduchá mě mají rádi ty jsi ustrašená a já jsme zajímavá.
chceš tím říct že se lidme líbí bojichtivé příšery
Cos to řekla zopakuj to!
no bojichtivé příšery...ty máš problémy z ušima?
ne nemám jen nesnáším takové malé prd'oli co mě urážejí.
Můsíš si asi zvyknout ted' spolu bedeme žít
No dobrá tak mi udělaj jídlo mám hlad.
já nebudu žádná tvá sluška!
to tedy budeš!
nebudu!

No doufám že se vám to alespon' trochu líbí...

a musíme být takoví?

4. července 2011 v 13:20 | Vixen |  Zaujalo Mne
Koukala jsem na Avatar. Vím že taková věc se snad nikdy stát nemůže. I když nikdo neví.Vím že všichni lidi takoví nejsou jako v tom filmu. Jenže docela mě to namíchlo.Proč musejí lidé všechno hezké a živé zničit? proč? je to nějaký účel toho že se lidé neumí chovat a takhle to dávají najevo? Jenže ve filmu avatar to sedí některé postavy bych s chutí přirovnala k pár lidem které znám. Myslím že když o sobě člověk prohlašuje že má rád všechna zvířata měla by mít pak rád i pavouky a krysy a já nevím jakou takovouhle drobnou havětinku.A končí to tak že má doma nastražené pastičky když se objeví v přítomnosti pavouk nebo komár tak začnou ječet a mávat kolem sebe rukama? Když to dělá někdo jiný tak sou hned nasupení že nemáme vraždit nevinný zvířátka. TO mi prostě hlava nebere tedle tvor o kterém se ted' mluvila mi připomíná šmoulu koumáka.Je to také člověk který se podobá mému příkladu. Nechápu proč ten trefenej voják musel ty avatary zničit? Všichni mu k tomu přitakovali protože byl nadřízenej. Proč to neni kurnik tak jako před lety jeden hlavní pouze jeden a ostatní na stejný úrovni? holt kterej (odpuste mi sprosté slovo) vůl vymyslel peníze to neměl v hlavě v pořádku. Zato ani ten výměnný obchod má své mouchy jenže díky penězům se lidé dělí na ty vrstvy. Jen mě tak napadlo lidé se asi mezi ostatní tvory na zemi ve vesmíru a kdekoli jinde. Moc dobře neuvedli když dokázali zavraždit všechno živé postavit města atd. Všichni lidé jsou uspěchaní a musí mít všechno lautr hned třeba : dotyčný po mě něco potřebuje nevyrazím hned a je uražený že jsem mu to nedonesla. Když chci aby on donesl něco mě řekne za chvíli a můžu hodinu ve vaně čekat na osušku. To mě dohání k šílenství já pokaždé když řekne tak poslechnu a běžím když chci já tak se toho jen málokdy dočkám. A tak se ptám musí být lidé takoví musí lidé nehorázně vraždit a ničit vše živé kolem sebe? Musí kácet lesy aby měli papír? nemohou prostě a jednoduše recyklovat? K čemu se několik lidí na zemi pachtí sbírají odpadky po bezohledných turistech a třídí odpad. Sama bydlím v místě kde je to turisty oblíbené (český ráj) vy jim jak blbové servírujete pod nos odpadkový koše a oni dou spokojeně dál a odpadek vyhodí pár kroků od odpadkáče. S tátou jsme to vzdali lezou nám po louce a házejí tam odpadky něž táta začne sekat tak lezeme po čtyřech a odpadky sbíráme. Todle to nikdo nechápe copak turisté nemají ctít přírodu? A oni ji takhle ničí. A potom mluvěj na nás že nejsme bio hospodáři že používáme chemii. použiji tátův vtip " víte jaký je rozdíl mezi zemědělcem a bio zemědělcem? (asi ne co) bio zemědělec hnojí v noci.
No a snad sem řekla všechno a to vám bude stačit.