Tak Jsem začala

27. července 2011 v 22:48 | Vixen Prášilová ( baron prášil) |  Paní Vixen Prášilová
Takže v jedné staré krčmě pod krkonošemi jsem se doslechla že se prý v horách má skrývat dračí doupě. Neodolala jsem a i když informace napatřila mne tak jsem byla přeci jenom zvědavá a tak jsem zbalila batůžek a do hor se vypravila.Seznam podle kterého jsem do hor balila:

tak jsme stejně zrcadlovku a blog zapoměla doma... Vůbec nevím co budu dělat..:) musím si to zvíraznit červeě až se do hor vydám zase.Doufám že tam ten drak bude jinak budu rozhlašovat že žádní draci nejsou. Když jsem vyšlápla až nahoru čekalo mě slezání po strmém svahu. dolezla jsme k jedné jeskini a slyšela jakési divné zvuky. O kus dál jsme viděla dračí hnízdo a teprve ted' jsem zjistila že nemám zrcadlovku ani blog.:-) smůla prostě. Bylo tam ještě nevilíhnuté dračí vejce. řekal jsem že musím co nejdřív domů. Na toalet'ák jsme si snažila tužkou (tu jsem měla) vyznačit mapu povedlo se alě moc se v ní nevyznám protože toalet'ák byl s nějakejma růžoejma příšerkama a tak jsem si řekla že to zkusím a doma to překleslím..:):):)doam jsem na posteli našla ten blog s vápisem výprava do hor. Vlastně on to nebyl blog ale starej sešit na testy z angličtiny. A tak jsem si mapku zaznamenala. bohužel zrcadlovku my zatím sestra zabavila a tak nemůžu do počítače mapku ani obrázek vejcete na blog dát. 5ekla jsem si že za týden se do hor vydám znova..:):):) tak mi držte palečky....

Poznámka mimo článek: doufám že všem doskočilo že jsem si to vymyslelal a víte kdo byl Baron prášil víte chtěla jsem to zkusit a tak jsem si představovala a svou fantazii půstila z pou doufám že to příště nebudu už muset připomínat...;-) doufám že se těšíte na další výpravu. ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 diamont-beauty diamont-beauty | Web | 27. července 2011 v 22:57 | Reagovat

pěkně napsaný :)

2 Vixen Vixen | Web | 27. července 2011 v 22:58 | Reagovat

[1]: děkují..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama